Абитуриенти 2025

АБИТУРИЕНТСКИ БАЛОВЕ В МАРМАРИС -2025 в ХОТЕЛ ORCA LOTUS BEACH -5*
Продължителност: 7 дни / 5 нощувки

Транспорт: Автобус

Дати:  23.05.2025 г., 31.05.2025 г.


Цена от: 980 лв.

Програма

 

АБИТУРИЕНТСКИ БАЛОВЕ В МАРМАРИС -2025 в ХОТЕЛ ORCA LOTUS BEACH -5*
ОФЕРТТА Е ВАЛИДНА ЗА ПЕРИОДА ЗА НАСТАНЯВАНЕ ОТ 23.05-27.05.2025г  и от 31.05-12.06.2025г

 


Програма

1-ви ден:
Отпътуване от ……………………………………………../по Ваше желание/. По време на пътуването се използва воден транспорт - ферибот при пресичане на Дарданелите или по моста“ Чанаккале 1915“, за да преминем от континента Европа в континента Азия.

2-ри ден:
Пристигане в хотела около 13:00 ч. Настаняване по стаите. Среща с представител на фирмата партньор за основна информация относно хотела и възможностите за ползване на всички услуги и съоръжения, както и подробности относно дестинацията и предстоящите екскурзии и други формалности. Свободно време. Нощувка.

3-ти ден:
Закуска. Свободно време или по желание екскурзия :Двупосочен трансфер от и до хотела ,пауза за 5 залива и обяд на борда на яхта .Всички алкохолни напитки се заплащат отделно .Екскурзията е целодневна и  срещу допълнително заплащане / .Връщане в хотела. Свободно време. Вечеря. Нощувка.

4-ти ден:

Закуска. По желание целодневна екскурзия . Възможност да видите  скалните гробници в древния град Каунос .Пътуване с лодка по реката  и възможност да се видят костенурките Карета -Карета ,на защитения плаж  от ЮНЕСКО намиращ се между Егейско и Средиземно море .Има включен обяд в цената ./срещу допълнително заплащане /.Връщане в хотела. Вечеря. Дискотека. Нощувка.

5-ти ден:
Закуска. По желание  екскурзия до остров Родос  -целодневна екскурзия .Двупосочен трансфер от и до хотела  Вечеря. Дискотека. Нощувка.

6-ти ден:
Закуска. Свободен ден Вечеря. Нощувка.

7-ми ден:
Закуска. Освобождаване на хотела и отпътуване за България. Пристигане в България след полунощ.
 

ЗА ПЕРИОДА ОТ 23.05-27.05.2025г
ЦЕНА НА ТУРСТ В ДВОЙНА/ТРОЙНА СТАЯ -980лв.
ЦЕНА НА ТУРИСТ В ЕДИНИЧНА СТАЯ 1660лв
 

ЦЕНИ ЗА ПЕРИОДА:31.05-12.06.2025г
ЦЕНА НА ТУРСТ В ДВОЙНА/ТРОЙНА СТАЯ -1150лв.
ЦЕНА НА ТУРИСТ В ЕДИНИЧНА СТАЯ 1760лв

Цената включват:

• Транспорт с лицензиран туристически автобус;
• Пътни, гранични и фериботни такси;
• 5 нощувки в съответно избрания хотел на база Ултра  Ол Инклузив /
• Обзорна обиколка на курорта + шопинг в центъра;
• Представител от фирмата по целия маршрут;
• Медицинска застраховка за 5000 евро с асистанс;
• Придружаващи ръководители от училището.

Цената не включват:
• Допълнителни екскурзии;
• Разходи от личен характер.

Необходими документи:
лична карта или задграничен паспорт с валидност поне 2 месеца от датата на отпътуване.

Цената е валидна при група от 45 плащащи туристи.
При записване се заплаща 100 лв. депозит, а останалата сума се внася на равни вноски до края на месец април 2025г.
 За учениците до 18 г. е необходимо нотариално заверена декларация от родителите.
Посочените цени са калкулирани с пътуване през Р. Гърция. Ако се наложи пътуване през България, пакета ще се оскъпи с 15 лв. на човек!
Посочената дата в програмата е примерна и може да бъде преработена по желание на групата!
Отпътуването от различни градове се договаря и потвърждава допълнително
ОРИЕНТИРОВЪЧНИ ЦЕНИ НА ЕКСКУРЗИИТЕ ПРОВЕЖДАНИ ОТ МАРМАРИС
  Посочените по-долу цени са от сезон 2024 г.
Минимален брой за осъществяване на допълнителните eкскурзии 16 туриста!

 

Дата на изпълнение или ден от седмицата

Екскурзия

Цена на възрастен

Всеки ден

 Острова на Клеопатра :Двупосочен трансфер от и до хотела ,лицензиран екскурзовод на български език ,пауза на три залива и обяд на борда на кораб .Всички алкохолни и безалкохолни напитки се заплащат на място.

40 евро

Всеки ден

Джип Сафари :Посещение на водопад Тургут и обяд  /всички напитки се заплащат допълнително //.Препоръчваме ви да носите чехли ,кърпа вода бански ,слънце защитен крем и шапка и очила -слънчеви 😊

35 евро

Четвъртък и неделя

Възможност да видите скалните гробници в древния град Каунос .Пътуване с лодка по реката .Разходка по защитения от ЮНЕСКО плаж на костенурките КАРЕТА-КАРЕТА, намиращ се между Егейско и Средиземно море .Може да опитате ефекта от лечебни кални бани .Цената включва и закуска и обяд /напитките се заплащат допълнително/.Препоръчваме ви да носите чехли ,кърпа вода бански ,слънце защитен крем и шапка и очила -слънчеви 😊

45 евро

Всеки ден

Eгейски острови :Целодневна екскурзия :Двупосочен трансфер от до хотела обиколка на 5 красивите заливи с включен обяд /напитки не са включени в цената /.Препоръчваме ви да носите чехли ,кърпа вода бански ,слънце защитен крем и шапка и очила -слънчеви 😊

35 евро

Остров Родос  -Гърция

Всеки ден

Целодневна екскурзия : Двупосочен трансфер от до хотела. Туристическа разходка из града и свободно време за плаж и др .В цената са включени всички такси -фериботни и гранични .С групата пътува представител при минимум 25 записани туриста .

60 евро

 

 

 

 

Цените може да бъдат променяни от стара на на турския партньор в зависимост от актуализиране цени на входни такси и други разходи!
Туроператорът не носи отговорност и не възстановява суми на туристи, на които им се отказва достъп до Турция поради: забрана за напускане на страната, невалидни /забравени/ документи или други независещи от туроператора причини !
Срок на уведомление при несъбран минимален брой туристи: 7 дни преди датата на отпътуване.
 

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ: Валиден документ за самоличност – лична карта или задграничен
Паспорт с минимум 6 месеца валидност  от датата на отпътуване за български граждани.
За деца под 18 години, пътуващи с един родител  или без  родители – Нотариално заверена декларация, че родителите са съгласни детето да пътува извън   България –оригинал + 1 копие + паспорт на детето, копие от акта за раждане, копие от страницата със снимката в паспорта.
Няма санитарни и визови изисквания, свързани с пътуването.
 

НАЧИН НА ПЛАЩАНЕ: При резервации направени до 31/01/2025, за да се ползват специалните цени по Ранни Записвания трябва да се внесе сумата от 50%;  При резервации направени по редовни цени: Депозит 30%. при записване.  Пълно плащане: 20 работни дни преди дата на отпътуване.

УСЛОВИЯ ЗА АНУЛАЦИИ:
Потребителят има право да се откаже от пътуването без санкция до деня, следващ деня на записването и внасянето на депозит.

В случай на отказ от пътуване и прекратяване на договора от страна на Потребителя, Туроператорът  не удържа неустойки при следните условия:
При налагане на карантина за влизане в страната на пътуване от България или за влизане от страната на пътуване към България (парите Ви се възстановяват на 100% без удръжки, глоби, неустойки!).
При обявяване на Извънредно положение във връзка с COVID-19!
При установяване на зараза от COVID-19 на някои от пътуващите или техен близък до 14 дни  преди отпътуване– позитивен PCR тест (парите Ви се възстановяват на 100% без удръжки, глоби, неустойки!).
Във всички останали случаи на отказ от пътуване и прекратяване на договора от страна на Потребителя, Туроператорът удържа неустойка както следва:
От деня, следващ деня на записването до 60-тия ден преди датата на заминаване – 30% от основната цена на пътуването на турист при редовни цени без ранни записвания .
От 59-тия ден до 10-тия ден преди датата на заминаване – 50% от основната цена на пътуването на турист при редовни цени без ранни записвания.
От 9-тия ден до датата на заминаване – 100% от общата цена на пътуването на турист при редовни цени без ранни записвания.
По оферта ранни записвания се спазват условията на хотела .Те са различни за всеки хотел .
Туроператорът препоръчва на своите клиенти сключване на Застраховка "Отмяна на пътуване" по чл.80, ал.1, т.14 от Закона за туризма, покриваща разходите при анулиране на пътуването, при съкращаване и прекъсване на пътуването, поради здравословни причини на пътуващия или негови близки, включително и разходи свързани с COVID-19:
Поставяне под карантина от здравните власти на застрахованото лице или на негов близък, с когото застрахованото лице живее заедно или с когото са застраховани с един и същ застрахователен договор във връзка с едно и също пътуване, в следствие на лабораторно потвърден случай на Ковид-19,при условие че до началната дата на пътуването остават не повече от 14 (четиринадесет) дни.
Провеждане на домашно лечение или хоспитализация на застрахованото лице или на негов близък, с когото застрахованото лице живее заедно или с когото са застраховани с един и същ застрахователен договор във връзка с едно и също пътуване, в следствие на лабораторно потвърден случай на Ковид-19,при условие че до началната дата на пътуването остават не повече от 28 (двадесет и осем) дни.
Отказ на превозвача да настани застрахованото лице или негов близък, с когото са застраховани с един и същ застрахователен договор във връзка с едно и също пътуване, на борда на посочено то в документа за резервация превозно средство поради:
-Повишена телесна температура, отчетена от превозвача преди отпътуването, или
-Лабораторно потвърден случай на Ковид-19.
1.Смърт на застрахованото лице в следствие на потвърден случай на Ковид-19.
2.Смърт на близък на застрахованото лице вследствие на потвърден случай на Ковид-19, настъпила не повече от 90 дни преди началната дата на пътуването.
Застраховката е доброволна и се сключва в деня на подписване на договора за организирано пътуване в агенцията, където се извършва записването. Туроператорът не възстановява сумата по застраховката при неосъществяване на екскурзия.
Туроператор Вени Травел има сключена застраховка „Отговорност на Туроператора“ към 3K ЛЕВ ИНС „АД  с адрес гр. София -1700,бул“Симеоновско шосе“67А с ЕИК:121130788,Лиценз на застраховател №980601200
 

ЗАБЕЛЕЖКА: Туроператорът си запазва правото за промяна на дните, часовете на отпътуване  на обявените допълнителни екскурзии, в зависимост от предлагането на гръцките колеги. Организаторът си запазва правото за промяна в цената на екскурзията до 20 дни преди датата на отпътуване, в случай на драстично повишаване на горивото.
Информация относно самото пътуване: Началната и крайната спирка са фиксирани предварително в програмата и договора и допълнителни спирки не се правят. Настаняването в автобуса става по реда на записване. Спирките по време на самото пътуване са предварително регламентирани / при необходимост разбира се  спира, но слизат само нуждаещите се /.
ТРАНСПОРТ: Автобус;
Програмата е подходяща за хора в неравностойно положение, които могат да се предвиждат самостоятелно. Допълнителните екскурзии биха затруднили хора в неравностойно положение.
ТУРОПЕРАТОРЪТ декларира, че носи пълна отговорност за точното изпълнение на туристическия пакет като цяло и спазва основните права съгласно Директива (ЕС) 2015/2302. Подробна информация за Директива (ЕС) 2015/2302 може да намерите на следния интернет адрес: http://eur-lex.europa.eu/legal-content/BG/TXT/?uri=CELEX%3A32015L2302 или на уеб-страницата на Туроператора.

Описание на хотела : ORKA LOTUS BEACH 5*
Разположение:
Хотелът се намира на 150 км. от летище Милас, на 6 км. от центъра на Мармарис, на 2 км. от Ичмелер, на брега на морето.
Построен през 2015 г., с обща площ от 60 000 м2.
 

В стаите:
Хотелът разполага общо с 441 стаи, разположени в основната сграда и в клубната част (11 блока).

Всички стаи са оборудвани с централен климатик, сателитна телевизия, телефон, баня с вана, сешоар, сет за чай/кафе, мини бар (безплатно), сейф (безплатен), балкон, интернет (безплатен).
Почистване на стаите- всеки ден, смяна на спалното бельо и кърпите- 3 пъти в седмицата.
 

На територията на хотела:
Оcновен ресторант, 4 а-ла-карт ресторанта (с предварителна резервация), 5 бара, 5 открити и 1 закрит басейн, 5 водни пързалки, аквапарк, магазини, СПА център, конферентни зали, паркинг.

Безплатни услуги: сауна, турска баня, плажен волейбол, баскетбол, тенис корт, тенис на маса, кану, водно колело, анимация, музика на живо, интернет.

Платени услуги: масаж, фризьор, детегледачка, магазини, билярд и игрални автомати (срещу депозит), осветление на тенис корта, моторни водни спортове.
За децата: детско меню, детски басейн, водни пързалки, детска площадка, мини клуб (4–12 г.), мини дискотека.
 

Хранене:
Ultra All Inclusive – закуска, обяд, вечеря и междинни хранения на шведска маса; местни и някои вносни алкохолни и безалкохолни напитки без лимит (24 часа).
 

Плаж:
Собствен, пясъчен – чадъри и шезлонги на плажа и при басейна – безплатно, плажни кърпи - срещу депозит.





Цени

Дата Възрастен в двойна стая Единична стая
23.05.2025 г. 980 лв. 1660 лв.
31.05.2025 г. 980 лв. 1660 лв.